Scanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubber vs Xavax Anti-slip Mat - Geschikt voor wasmachines en drogers

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Scanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubber

Scanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubber

€ 14,99

Bekijk deal
Xavax Anti-slip Mat - Geschikt voor wasmachines en drogers

Xavax Anti-slip Mat - Geschikt voor wasmachines en drogers

€ 23,94

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieScanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubberXavax Anti-slip Mat - Geschikt voor wasmachines en drogers
Productinformatie
MerkScanpartXavax
KleurzwartZwart
MPN (Manufacturer Part Number)0140120002111362
Verpakking
Verpakkingsgewicht2.40 kg3 kg
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamElka Pieterman Holland B.V.Maxima
Overige kenmerken
Aantal elementen14
Beschikbare reserveonderdelen7 jaar7 jaar
Geschikt voorwasmachines en drogers.voor het absorberen van trillingen tijdens het gebruik van de wasmachine, vaatwasser en droger
Geschikt voor apparaat
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Wasdroger
  • Wasmachine
ModelScanpart Universele anti trillingsmat111362
Product breedte60 cm0 cm
Product gewicht2.72 kg2.30 kg
Product hoogte0.80 cm1 cm
Product lengte60 cm60 cm
Taal handleidingUniverseelNederlands
Type dempingMatPootjes
Verpakking breedte610 mm630 mm
Verpakking hoogte20 mm90 mm
Verpakking lengte610 mm620 mm
Verpakkingsinhoud1handleiding garantiebewijs
EAN
EAN40120743718694047443199980

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 21,99
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 25 aug in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 23,94
Korting-11%Was € 26,98 · Bespaar € 3,04
Levering
Uiterlijk 27 augustus in huis
Bezorgd
Tussen 26 aug en 27 aug in huis
Verkoper
Conrad.nl
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesScanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubberXavax Anti-slip Mat - Geschikt voor wasmachines en drogers
Laagste prijs€ 14,99Beste€ 23,94
Hoogste prijs€ 21,99€ 23,94
Prijsverschil€ 8,95 (Scanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubber is goedkoper)
Winkels2 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelCorrect.nlbol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 21,99€ 23,94
correct.nl€ 14,99
Bekijk dealBekijk deal

Scanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubber vs Xavax Anti-slip Mat - Geschikt voor wasmachines en drogers: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Scanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubber en de Xavax Anti-slip Mat - Geschikt voor wasmachines en drogers? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 8,95. De Scanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% gerecycled rubber is momenteel de voordeligste optie.

Scanpart Antitrillingsmat 60x60 cm 100% vs Xavax Anti-slip Mat - Geschikt voor: prijzen & verschillen | Schoonkeus