HISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel C vs LG RH18U8AVCW - Warmtepompdroger

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 22 oktober 2026

HISENSE DH7S107BB -  Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel C

HISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel C

€ 799,00

Bekijk deal
LG RH18U8AVCW - Warmtepompdroger

LG RH18U8AVCW - Warmtepompdroger

€ 995,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieHISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel CLG RH18U8AVCW - Warmtepompdroger
Productinformatie
Merk—LG
Model—LG RH18U8AVCW wasdroger Vrijstaand Voorlader 18 kg Wit
MPN (Manufacturer Part Number)—RH18U8AVCW.ABWQKIS
EAN—8806096175514
Taal bedieningspaneel—Anders
Taal handleiding—
  • Universeel
  • Engels
  • Frans
  • Duits
Garantie & motor
Fabrieksgarantie termijn—2 jaar
Extra garantie—10 jaar garantie op de motor
Reparatie type—On-site repair
Energieverbruik
Waarde energielabel—D
Energie besparing—Nee
Energieverbruik per 100 cycli—178 kWh
Droogkenmerken
Type droger—Warmtepompdroger
Laadvermogen wasdroger—18 kg
Geluidsniveau drogen—63 dB
Type condensafvoer—Opvang in reservoir
Condensafvoerslang meegeleverd—Nee
Heeft anti-kreuk fase—Ja
Programmaduur katoen maximale belading—380
Vochtigheid sensor—Ja
Condensatie-efficiëntieklasse—B
Geluidsniveauklasse—B
Instellingen en functies
Digitale indicator resterende tijd—Ja
Geluidssignaal einde wasbeurt—Ja
Kinderslot—Ja
Tumbler heeft verlichting—Ja
Slimme functie—Startuitstel
Bediening via mobiele app—Nee
Smart Home Platform—
  • Alexa Amazon
  • Google Assistant
  • Niet van toepassing
  • SmartThings
Aantal instellingen—14
Programma's voor delicate stoffen—Nee
Type droogprogramma—Beddengoed
Indicatielampje—Ja
Fysieke kenmerken
Kleur—White
Stand display—Geen display
Materiaal tuimelaar—RVS
Type wasdrogerdeur—Dichte deur
Deur scharnier switch mogelijkheid—Nee
Verpakkingsgewicht—82 kg
Product gewicht—76 kg
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
Kan zelfstandig met internet verbinden—Ja
App vereist voor volledige functionaliteit—Nee
App werkt op besturingssyteem—
  • Android
  • iOS
Delen van gebruikersgegevens vereist—Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist—Ja
Bluetooth vereist—Niet van toepassing
Mobiele data verbinding mogelijk—Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist—Nee
Kan gekoppeld worden met—Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates—Niet van toepassing
Afmetingen
Product hoogte—99 cm
Product lengte—82 cm
Product breedte—77 cm
Verpakking hoogte—108.50 cm
Verpakking lengte—85.20 cm
Verpakking breedte—75 cm
Informatie over de fabrikant
Fabrikant Naam—LG Electronics Inc
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelen—10 jaar
CE markering—Zichtbaar
Merkspecifiek kenmerk—Niet van toepassing
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data—Nee
EAN
EAN—8806096175514

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 799,00
Hoge korting-20%Was € 999,00 · Bespaar € 200,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis. Levering op afspraak
Bezorgd
Vanaf 23 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 965,00
Korting-3%Was € 995,00 · Bespaar € 30,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 23 okt in huis
Verkoper
Dop
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesHISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel CLG RH18U8AVCW - Warmtepompdroger
Laagste prijs€ 799,00Beste€ 995,00
Hoogste prijs€ 824,18€ 995,00
Prijsverschil€ 196,00 (HISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel C is goedkoper)
Winkels3 winkels1 winkel
Goedkoopste winkelMediaMarktbol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 799,00★€ 995,00
MediaMarkt€ 799,00—
witgoedhuis.nl€ 824,18—
Bekijk dealBekijk deal

HISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel C vs LG RH18U8AVCW - Warmtepompdroger: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de HISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel C en de LG RH18U8AVCW - Warmtepompdroger? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 196,00. De HISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 kg - 62 dB - Energielabel C is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste warmtepompdroger 2026 – Top 5 →
HISENSE DH7S107BB - Warmtepompdroger - 10 vs LG RH18U8AVCW - Warmtepompdroger: prijzen & verschillen | Schoonkeus