81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De Vos vs Klaphaken om zelf waslijnen te maken wit 89415

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De Vos

81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De Vos

€ 51,95

Bekijk deal
Klaphaken om zelf waslijnen te maken wit 89415

Klaphaken om zelf waslijnen te maken wit 89415

€ 58,73

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

Specificatie81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De VosKlaphaken om zelf waslijnen te maken wit 89415
Productinformatie
MerkMerkloosWebshop household - Sauvic
Kleurwitwit
Materiaal0% tot 49% Gerecycled KatoenStaal
Anti-slipNee
InklapbaarNee
OphangbaarJaNee
Hoogte instelbaarNeeJa
EAN61541089449278423171894155
Afmetingen & gewicht
Product breedte0.20 cm1.50 cm
Product hoogte2 cm10 cm
Product lengte2 cm66 cm
Drooglengte2 m50 m
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamShenzhen Haorui Industrial Technology Co., Ltd.INPEX OPCION, SL
Overige kenmerken
Inclusief haak voor kledinghangersJa
Inclusief wielenNee
MPN (Manufacturer Part Number)81301-B89415
OphangwijzeSchroevenKlem
Type droogrekWanddroogrek
Uitgeklapte lengte55
UitschuifbaarNeeNee
VerpakkingsinhoudDroogrek2 klaphaken
Aantal consumenteneenheden (CE)1
PatroonEffen
Type drooglijnMeerdere lijnen
Verpakking lengte66 cm
EAN
EAN61541089449278423171894155
Fabrieksgarantie
Uitzonderingen fabrieksgarantieNiet van toepassing

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 51,95
Levering
Uiterlijk 4 september in huis
Bezorgd
Tussen 26 aug en 4 sep in huis
Verkoper
Vovem Shop
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Klaphaken om zelf waslijnen te maken wit 89415.

Prijzen per winkel

Specificaties81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De VosKlaphaken om zelf waslijnen te maken wit 89415
Laagste prijs€ 51,95Beste€ 58,73
Hoogste prijs€ 51,95€ 58,73
Prijsverschil€ 6,78 (81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De Vos is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 51,95€ 58,73
Bekijk dealBekijk deal

81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De Vos vs Klaphaken om zelf waslijnen te maken wit 89415: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de 81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De Vos en de Klaphaken om zelf waslijnen te maken wit 89415? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 6,78. De 81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De Vos is momenteel de voordeligste optie.

81301-B Wasrek 550 x 20 x 20 mm - Imex De Vos vs Klaphaken om zelf waslijnen te maken wit: prijzen & verschillen | Schoonkeus